Price: £63.02
Original Price: £95.10
| Color | Aquamarine |
| RAM | 4G |
| Interface | Type C |
| Charging Protocol | QC 3.0 |
| Brand | Honor |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| SKU | sw2404021000313241 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.